Ekin Yazın Dostları

Kitap Okurlarının Buluşma Noktası

Okunan Kitaplar (Kitap Adına Göre) (2007-2012)

Posted by Aydın Ergil 03 Aralık 2011

72. Koğuş Orhan Kemal       İstanbul 1. Grup Kasım 09
72. Koğuş Orhan Kemal       İstanbul 4. Grup Kasım 09
Abdülmecit Hıfzı Topuz       İstanbul 1. Grup Ocak 10 yazarın katılımıyla
Acı Çikolata Laura Esquivel       Ankara 2. Grup
Ağır Roman Metin Kaçan       Ankara 2. Grup
Akdeniz Panait Istrati       Ankara 2. Grup
Akdeniz Panait İstrati       Ankara 2. Grup
Amat İhsan Oktay Anar       İstanbul 1. Grup Ağustos 10
Amat İhsan Oktay Anar       İstanbul 4. Grup Ağustos 10
Anarşist Banker Fernando Pessoa       Ankara 1. Grup Haziran 08
Anayurt Oteli Yusuf Atılgan       Ankara 1. Grup
Anna Karenina Lev Tolstoy       Ankara 1. Grup
Araba Sevdası Recaizade Mahmud Ekrem       Ankara 2. Grup Eylül 09
Ardından Yıllar Geçti Hıfzı Topuz       Ereğli 1. Grup
Aslan Asker Şvayk Jaroslav Hasek       İstanbul 1. Grup Mart 13 çevirmenin katılımıyla
Aslan Asker Şvayk Jaroslav Hasek       İstanbul 4. Grup Mart 13 çevirmenin katılımıyla
Aşık Papağan Barı Nazlı Eray       Ankara 2. Grup
Aşk Elif Şafak       Ankara 2. Grup Nisan 09
Aşk Elif Şafak       İstanbul 3. Grup Ekim 09
Aşk Gibi Aydınlık Ölüm Gibi Karanlık Mehmed Uzun       İstanbul 1. Grup Mayıs 09
Aydaki Kadın Ahmet Hamdi Tanpınar       Ankara 1. Grup
Aylak Adam Yusuf Atılgan       Ankara 1. Grup
Aylak Adam Yusuf Atılgan       Ankara 2. Grup Haziran 09
Aylak Adam Yusuf Atılgan       İstanbul 1. Grup Haziran 12
Aylak Adam Yusuf Atılgan       İstanbul 4. Grup Haziran 12
Azil Hakan Günday       Ankara 2. Grup
Aziyadé Pierre Loti       Ankara 1. Grup Temmuz 08
Bab’ı Esrar Ahmet Ümit       İstanbul 1. Grup Mayıs 09
Bab’ı Esrar Ahmet Ümit       İstanbul 3. Grup Ekim 09
Bab’ı Esrar Ahmet Ümit       İstanbul 4. Grup Mayıs 09
Baba ve Piç Elif Şafak       Ankara 2. Grup Haziran 07
Babalar ve Oğullar İvan Sergeyeviç Turgenyev       Ankara 1. Grup Ocak 09
Babil de ölüm, İstanbul da Aşk İskender Pala       Ankara 2. Grup
Babil’in Kervan Taciri George S. Clason       İstanbul 3. Grup Mayıs 09
Başkaldıran İnsan Albert Camus       Ankara 1. Grup Nisan 08
Başucumdaki Müzik Kürşat Başar       Ankara 2. Grup Şubat 09
Benim Hüzünlü Orospularım Gabriel Garcia Marquez       Ankara 2. Grup Ekim 08
Benim Hüzünlü Orospularım Gabriel Garcia Marquez       İstanbul 2. Grup Mayıs 09
Bereketli Topraklar Üzerinde Orhan Kemal       İstanbul 1. Grup Ağustos 08
Bilmemek Milan Kundera       Ankara 2. Grup Ağustos 10
Bin Dokuz Yüz Seksen Dört George Orwell       Ankara 1. Grup Şubat 09
Bin Dokuz Yüz Seksen Dört George Orwell       Ankara 2. Grup Nisan 08
Bir Delinin Hatıra Defteri  Nikolay Vasilyeviç Gogol       Ankara 1. Grup
BİR GÖÇMEN KUŞTU O – Ayla Kutlu       Ankara 2. Grup
Biz Yevgeni Zamyatin       Ankara 2. Grup Haziran 10
Böyle Gelmiş Böyle Gitmez – 1 Aziz Nesin       İstanbul 1. Grup Aralık 09
Böyle Gelmiş Böyle Gitmez – 1 Aziz Nesin       İstanbul 4. Grup Aralık 09
Bugünün Saraylısı Refik Halid Karay       Ankara 2. Grup Aralık 07
Büyücü John Fowles       Ankara 2. Grup
Büyükelçi Emir Kıvırcık       Ankara 1. Grup Ocak 10
Candide Voltaire       Ankara 1. Grup
Canım Acıyor Baba Deniz Kavukçuoğlu       İstanbul 1. Grup Mart 08 yazarın katılımıyla
Canım Sevgilim Isabel Allende       Ankara 2. Grup
Cesaret Ana Brecht       Ankara 1. Grup
Chicago Ala El Asvani       İstanbul 3. Grup Mart 10
Cumhuriyet Çocuğu Nihal Yeğinobalı       İstanbul 1. Grup Mayıs 13 yazarın katılımıyla
Cumhuriyet Çocuğu Nihal Yeğinobalı       İstanbul 4. Grup Mayıs 13 yazarın katılımıyla
Çalkantı Ulviye Alpay       İstanbul 1. Grup Eylül 11 yazarın katılımıyla
Çalkantı Ulviye Alpay       İstanbul 4. Grup Eylül 11 yazarın katılımıyla
Çanlar Kimin İçin Çalıyor Ernest Hemingway       Ankara 1. Grup Aralık 09
Çavdar Tarlasında Çocuklar J.D.Salinger       Ankara 2. Grup
Çıplak Deniz Çıplak Ada Yaşar Kemal       Antalya 1. Grup
Çilekteki Nefret Ceyda Kılınç       İzmir 1. Grup Ocak 09
Çöplük Şebnem İşigüzel       Ankara 2. Grup
Dağın Öteki Yüzü Erendiz Atasü       Ankara 2. Grup Ocak 09
Dalgalar Virginia Woolf       Ankara 2. Grup Mart 09
Değişim ve Dava Franz Kafka       Ankara 1. Grup Haziran 10
Denizin Çağrısı Kemal Bilbaşar       Ankara 2. Grup Ocak 10
Devlet Ana Kemal Tahir       İstanbul 1. Grup Eylül 12
Devlet Ana Kemal Tahir       İstanbul 4. Grup Eylül 12
Diriliş Turgut Özakman       Ankara 1. Grup Mayıs 08 yazarın katılımıyla
Diriliş Turgut Özakman       Ankara 2. Grup Nisan 08
Diriliş Turgut Özakman       İstanbul 1. Grup Mayıs 08 yazarın katılımıyla
Dorian Gary’ın Portresi Oscar Wilde       Ankara 1. Grup
Döşeğimde Ölürken Wiilam Faulkner       Ankara 2. Grup
Dualar Kalıcıdır Tuna Kiremitçi       İstanbul 1. Grup Şubat 09
Elbet Sabah Olacaktır Hıfzı Topuz       İstanbul 1. Grup Kasım 12 yazarın katılımıyla
Elbet Sabah Olacaktır Hıfzı Topuz       İstanbul 4. Grup Kasım 12 yazarın katılımıyla
Elveda Gülsarı Cengiz Aytmatov       Ankara 2. Grup
En Son Yürekler Ölür Canan Tan       İzmir 1. Grup Haziran 09
Eşik Irmak Zileli       Antalya 1. Grup
Eşik Irmak Zileli       İstanbul 1. Grup Ekim 12 yazarın katılımıyla
Eşik Irmak Zileli       İstanbul 4. Grup Ekim 12 yazarın katılımıyla
Eşik Irmak Zileli       İzmir 1. Grup
Evlerden Biri Orhan Kemal       Ankara 2. Grup
Eylül Mehmet Rauf       Ankara 1. Grup Eylül 08
Faust johann Wolfgang von Goethe       Ankara 1. Grup
Felatun Bey ve Rakım Efendi Ahmed Mithat Efendi       Ankara 1. Grup Aralık 09
Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana Bir Ada Hikayesi – 1 Y.Kemal       İstanbul 1. Grup Temmuz 10
Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana Bir Ada Hikayesi – 1 Y.Kemal       İstanbul 4. Grup Temmuz 10
Fil Elio Vittorini       İstanbul 1. Grup Aralık 11
Fil Elio Vittorini       İstanbul 4. Grup Aralık 11
Flaubert’in Papağanı Julian Barnes       Ankara 1. Grup Şubat 08
Foucault Sarkacı Umberto Eco       Ankara 2. Grup
Gamba Cemil Kavukçu       Ankara 2. Grup
Gazi ve Fikriye Hıfzı Topuz       İstanbul 3. Grup Şubat 10
Gece Bilge Karasu       Ankara 2. Grup Nisan 10
Gece Yolu Kristin Hanah       İzmir 1. Grup
Gelibolu Buket Uzuner       Antalya 1. Grup
Genç Kızlar Nihal Yeğinobalı       İstanbul 1. Grup Nisan 13 yazarın katılımıyla
Genç Kızlar Nihal Yeğinobalı       İstanbul 4. Grup Nisan 13 yazarın katılımıyla
Genç Werther’in Acıları Johann Wolfgang von Goethe       Ankara 1. Grup
Gırnatacı Ercüment Cengiz       Ankara 2. Grup
Git Kendini Çok Sevdirmeden Tuna Kiremitçi       İstanbul 1. Grup Şubat 09
Goriot Baba Honoré de Balzac       Ankara 1. Grup Ekim 08
Göçmüş Kediler Bahçesi Bilge Karasu       Ankara 1. Grup
Göğü Delen Adam Papalagi Erich Scheurmann       Ankara 1. Grup Nisan 08
Gökdelen Tahsin Yücel       İstanbul 1. Grup Haziran 07
Gölgesizler Hasan Ali Toptaş       Ankara 1. Grup Ocak 09
Gölgesizler Hasan Ali Toptaş       Ereğli 1. Grup
Gölgesizler Hasan Ali Toptaş       İstanbul 1. Grup Ağustos 12
Gölgesizler Hasan Ali Toptaş       İstanbul 4. Grup Ağustos 12
Görmek José Saramago       Ankara 1. Grup Aralık 08
Görmek José Saramago       Ankara 2. Grup Aralık 08
Gurbet Gezileri Yavuz Atıl       İzmir 1. Grup
Hakkari’de Bir Mevsim Ferit Edgü       İstanbul 1. Grup Mayıs 10
Hansel ile Gretel’in Gerçek Öyküsü Louise Murphy       Ankara 2. Grup
Hava Kurşun Gibi Ağır Hıfzı Topuz       İstanbul 1. Grup Kasım 11 yazarın katılımıyla
Hava Kurşun Gibi Ağır Hıfzı Topuz       İstanbul 4. Grup Kasım 11 yazarın katılımıyla
Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu       İzmir 1. Grup
Hayatın En Mutlu An’ı Erendiz Atasü       Ankara 1. Grup
Hekim Noah Gordon       Ankara 2. Grup
Hikayeleri Sait Faik Abasıyanık       Ankara 1. Grup
Huzur Ahmet Hamdi Tanpınar       Ankara 1. Grup
Huzur Ahmet Hamdi Tanpınar       Ankara 2. Grup Eylül 07
Issızlığın Ortası Mehmet Eroğlu       Ankara 2. Grup Ağustos 08
Işığın Savaşçısının El Kitabı Paulo Coelho       İstanbul 3. Grup Eylül 09
İçimizdeki Şeytan Sabahattin Ali       Ankara 2. Grup Mayıs 10
İki Cami Arasında Aşk Mürvet Sarıyıldız       İzmir 1. Grup
İki Şehrin Hikayesi Charles Dickens       Ankara 2. Grup Mayıs 08
İlahi Komedya Dante       Ankara 2. Grup
İmkansızın Şarkısı Hariku Murakami       Ankara 2. Grup Ekim 10
İmparator Erol Toy       Ankara 2. Grup Mart 10
İnsan Ne İle Yaşar Lev Tolstoy       Ereğli 1. Grup
İntibah Namık Kemal       Ankara 2. Grup Eylül 09
İskandil Mehmet Atilla       İzmir 1. Grup
İskenderiye Dörtlüsü – 1: Justine Lawrence Durrell       Ankara 1. Grup Kasım 09
İstanbullular Buket Uzuner       Ankara 2. Grup Ocak 08
İşaret Parmağım Dr. Alper Kaya       İstanbul 1. Grup
İşaret Parmağım Dr. Alper Kaya       İstanbul 4. Grup
İvan Denisoviç’in Bir Günü Aleksander Soljenitsin       Ankara 2. Grup
İzler ve Gölgeler Nedim Gürsel       Ankara 1. Grup Mart 08
Kadından Kentler Murathan Mungan       Ankara 3. Grup Haziran 08
Kadından Kentler Murathan Mungan       İstanbul 1. Grup Eylül 08
Kalpazanlar André Gide       Ankara 2. Grup Kasım 07
Kaplumbağa Terbiyecisi Emre Caner       Ankara 1. Grup Eylül 09
Kaplumbağalar Fakir Baykurt       Ankara 2. Grup Şubat 10
Kaplumbağalar Fakir Baykurt       İstanbul 1. Grup Temmuz 10
Kara Çığlık Hıfzı Topuz       İstanbul 1. Grup Nisan 09 yazarın katılımıyla
Karadenizin Kıyıcığında Rıfat Ilgaz       İstanbul 1. Grup Temmuz 09
Karadenizin Kıyıcığında Rıfat Ilgaz       İstanbul 4. Grup Temmuz 09
Karamazov Kardeşler Dostoyevski       Ankara 1. Grup Eylül 08
Karanlığın Yüreği Joseph Conrad       Ankara 1. Grup
Karıncanın Su İçtiği Bir Ada Hikayesi – 2 Yaşar Kemal       İstanbul 1. Grup Ağustos 10
Karıncanın Su İçtiği Bir Ada Hikayesi – 2 Yaşar Kemal       İstanbul 4. Grup Ağustos 10
Kavim Ahmet Ümit       İstanbul 1. Grup Ekim 08
Kayboluş Georges Perec       Ankara 2. Grup
Kayıp Söz Oya Baydar       Ankara 3. Grup Mayıs 08
Kayıp Söz Oya Baydar       İstanbul 1. Grup Ocak 08 yazarın katılımıyla
Kedi Mektupları Oya Baydar       Ankara 2. Grup
Kefaret Ian McEwan       Ankara 1. Grup Mayıs 08
Kefaret Ian McEwan       Ankara 2. Grup Mayıs 08
Kemal’e Eren Kadınlar Melike İlgün       İzmir 1. Grup Kasım 09
Kendi Heykelini Yapan Adam Orhan Karaveli       İstanbul 1. Grup Aralık 12 yazarın katılımıyla
Kendi Heykelini Yapan Adam Orhan Karaveli       İstanbul 4. Grup Aralık 12 yazarın katılımıyla
Keşanlı Ali Destanı Haldun Taner       Ankara 1. Grup
Kırık Hayatlar Halit Ziya Uşaklıgil       Ankara 2. Grup Ekim 09
Kırmızı Karanfil Ne Renk Solar Feyza Hepçilingirler       İstanbul 1. Grup Ekim 09
Kırmızı Karanfil Ne Renk Solar Feyza Hepçilingirler       İstanbul 4. Grup Ekim 09
Kırmızı Pazartesi Gabriel Garcia Marquez       İstanbul 4. Grup Mart 09
Kırmızı pazartesi Gabriel García Márquez       Ankara 1. Grup
Kırmızı pazartesi Gabriel García Márquez       İstanbul 1. Grup Şubat 12
Kırmızı pazartesi Gabriel García Márquez       İstanbul 4. Grup Şubat 12
Kırmızı ve Siyah Kızıl ile Kara       Ankara 1. Grup Kasım 08
Kırmızı Zaman Mine Söğüt       İstanbul 3. Grup Ocak 09
Kir Öner Yağcı       İstanbul 1. Grup Eylül 09
Kir Öner Yağcı       İstanbul 4. Grup Eylül 09
Kitab-ül Hıyel İhsan Oktay Anar       Ankara 2. Grup Şubat 08
Kitap Hırsızı Markus Zusak       İzmir 1. Grup
Komik Şeyler Yazmak Deniz Kavukçuoğlu       İstanbul 1. Grup Mart 08 yazarın katılımıyla
Kopoy Barış Andırınlı       Ankara 2. Grup
Korkuyu Beklerken Oğuz Atay       Ankara 2. Grup
Körleşme Elias Canetti       Ankara 2. Grup
Körlük José Saramago       Ankara 2. Grup
Kral Oidipus Sophokles       Ankara 1. Grup
Kumarbaz Fyodor Mihayloviç Dostoyevski       Ankara 1. Grup
Kumların Kadını Kobo Abe       Ankara 2. Grup Kasım 08
Kumların Kadını Kobo Abe       İzmir 1. Grup Kasım 08
Kumral Ada Mavi Tuna Buket Uzuner       İstanbul 4. Grup Nisan 09
Kumru İle Kumru Tahsin Yücel       İstanbul 1. Grup Ocak 13
Kumru İle Kumru Tahsin Yücel       İstanbul 4. Grup Ocak 13
Kuyucaklı Yusuf Sabahattin Ali       İstanbul 1. Grup Mart 11
Kuyucaklı Yusuf Sabahattin Ali       İstanbul 4. Grup Mart 11
KUZEYE GÖÇ MEVSİMİ TAYEB SALİH       Ankara 1. Grup
Küçük Prens Antoine De Saint Exupery       Ankara 2. Grup
Küçük Şeyler 1-2 Üstün Dökmen       İstanbul 1. Grup Haziran 08
Kürk Mantolu Madona Sabahattin Ali       Ankara 1. Grup
Kürk Mantolu Madonna Sabahattin Ali       İstanbul 1. Grup Mart 11
Kürk Mantolu Madonna Sabahattin Ali       İstanbul 4. Grup Mart 11
Leyla’nın Evi Zülfü Livaneli       İstanbul 4. Grup Ocak 09
Leylanın Evi Zülfü Livaneli       İzmir 1. Grup
Limon Ağacı Sandy Tolan       İzmir 1. Grup Ocak 10
Madam Bovary Gustave Flaubert       Ankara 1. Grup Ocak 08
Magnus Sylvie Germain       Ankara 1. Grup Mayıs 08
Mahur Beste Ahmet Hamdi Tanpınar       Ankara 1. Grup
Mai ve Siyah Halid Ziya Uşaklıgil       Ankara 2. Grup Kasım 09
Masalını Yitiren Dev Adnan Binyazar       İstanbul 1. Grup Mayıs 10 yazarın katılımıyla
Masumiyet Müzesi Orhan Pamuk       İstanbul 1. Grup Aralık 08
Memetçik Memet Mehmet Başaran       İstanbul 1. Grup Mart 09 yazarın katılımıyla
Mevlana Abdülbaki Gökpınarlı       Ankara 1. Grup Ocak 08
Mor Kaftanlı Selanik Yılmaz Karakoyunlu       İzmir 1. Grup
Mrs. Dalloway Virginia Woolf       Ankara 1. Grup Mart 09
MUHTEŞEM GATSBY F. Scott Fitzgerald       Ankara 1. Grup
Muinar Latife Tekin       İstanbul 1. Grup
Muinar Latife Tekin       İstanbul 4. Grup
Mutluluk Zülfü Livaneli       Antalya 1. Grup
Muz Sesleri Ece Temelkuran       İstanbul 1. Grup Aralık 10 yazarın katılımıyla
Muz Sesleri Ece Temelkuran       İstanbul 4. Grup Aralık 10 yazarın katılımıyla
Mülksüzler Ursula K. Le Guin       Ankara 2. Grup Temmuz 07
Nana Emile Zola       Ankara 1. Grup Mart 08
Neva Ilgın Olut       İzmir 1. Grup Mayıs 09
Nora Bir Bebek Evi Henric İbsen       Ankara 1. Grup
Nuh’un Gemisi Anne Proovost       Ankara 1. Grup Şubat 08
Nuh’un Gemisi Anne Proovost       Ankara 2. Grup Şubat 08
Obadan Ulusa “Bade Harab 1” Erol Toy       İstanbul 1. Grup Kasım 10
Obadan Ulusa “Bade Harab 1” Erol Toy       İstanbul 4. Grup Kasım 10
Oblomov İvan Gonçarov       Ankara 2. Grup Mayıs 09
Olasılıksız Adam Fawer       İstanbul 2. Grup Ocak 09
Ormanda Ölüm Yokmuş Latife Tekin       İstanbul 1. Grup
Ormanda Ölüm Yokmuş Latife Tekin       İstanbul 4. Grup
Ölümün Gölgesi Yok Adnan Binyazar       İstanbul 4. Grup Mayıs 10 yazarın katılımıyla
Özgürlüğe Kurşun Hıfzı Topuz       İstanbul 1. Grup Nisan 08 yazarın katılımıyla
Papazın Kızı George Orwell       Ankara 2. Grup Temmuz 08
Parasız Yatılı Füruzan       Ankara 1. Grup Temmuz 10
Parasız Yatılı Füruzan       Ankara 2. Grup Ağustos 09
Parfümün Dansı Tom Robbins       Ankara 2. Grup
Patasana Ahmet Ümit       Ankara 3. Grup Ocak 08
Pembe Sardunya Sefa Taşkın       İzmir 1. Grup
Peygamberin Son Beş Günü Tahsin Yücel       Ankara 2. Grup
Piruze “Şam’da Bir Türk Gelin” Sinan Akyüz       İstanbul 1. Grup Nisan 11 yazarın katılımıyla
Piruze “Şam’da Bir Türk Gelin” Sinan Akyüz       İstanbul 4. Grup Nisan 11 yazarın katılımıyla
Portobello Cadısı Paulo Coelho       İstanbul 1. Grup Temmuz 08
Portobello Cadısı Paulo Coelho       İstanbul 2. Grup Aralık 08
Portobello Cadısı Paulo Coelho       İstanbul 3. Grup Aralık 08
Portobello Cadısı Paulo Coelho       İstanbul 4. Grup Aralık 08
Portobello Cadısı Paulo Coelho       İzmir 1. Grup Şubat 09
Puslu Kıtalar Atlası İhsan Oktay Anar       Ankara 1. Grup
Puslu Kıtalar Atlası İhsan Oktay Anar       İstanbul 3. Grup Mayıs 09
Rüzgarın Gölgesi Carlos Ruiz Zafon       Ankara 2. Grup Ekim 07
Rüzgarın Gölgesi Carlos Ruiz Zafon       İzmir 1. Grup Temmuz 09
Saatleri Ayarlama Enstitüsü Ahmet Hamdi Tanpınar       İstanbul 1. Grup Mayıs 12
Saatleri Ayarlama Enstitüsü Ahmet Hamdi Tanpınar       İstanbul 4. Grup Mayıs 12
Safran Sarı İnci Aral       İstanbul 1. Grup Temmuz 07
Sakallı Celal Orhan Karaveli       İstanbul 1. Grup Şubat 08 yazarın katılımıyla
Salomon’un Bunalımı Emile Ajar       Ankara 1. Grup Nisan 09
Satranç Stefan Zweig       Ankara 1. Grup
Satranç Stefen Zweig       Ankara 2. Grup Temmuz 09
Savrulmalar Feyza Hepçilingirler       Ereğli 1. Grup
Selanikte Sonbahar Tuna Kiremitçi       Ankara 2. Grup
Serenad Zülfü Livaneli       Antalya 1. Grup
Serenad Zülfü Livaneli       İstanbul 1. Grup Haziran 11
Serenad Zülfü Livaneli       İstanbul 4. Grup Haziran 11
Serenad Zülfü Livaneli       İzmir 1. Grup
Sevgili Arsız Ölüm Latife Tekin       İstanbul 1. Grup Temmuz 12
Sevgili Arsız Ölüm Latife Tekin       İstanbul 4. Grup Temmuz 12
Sıradışı Bir Kadının Otobiyografisi Erhan Bener       Ankara 2. Grup Haziran 08
Sicilya Konuşmaları Elio Vittorini       İstanbul 1. Grup Aralık 11
Sicilya Konuşmaları Elio Vittorini       İstanbul 4. Grup Aralık 11
Sis Miguel de Unamuno       İstanbul 1. Grup Kasım 07
Sis ve Rüzgar Efe Erginer       İzmir 1. Grup
Sodom ve Gomore Yakup Kadri Karaosmanoğlu       Ankara 2. Grup Kasım 09
Soğanı Soyarken Günter Grass       İstanbul 1. Grup Nisan 12 yazarın katılımıyla
Soğanı Soyarken Günter Grass       İstanbul 4. Grup Nisan 12 yazarın katılımıyla
Son Ada Zülfü Livaneli       İstanbul 1. Grup Ocak 09
Son Ada Zülfü Livaneli       İstanbul 3. Grup Ocak 09
Son İstasyon Jay Parini       İstanbul 1. Grup Kasım 08
Sonsuzluk İçin Yedi Gün Marc Levy       Ankara 1. Grup Haziran 08
Sufle  Aslı E. Perker       Ankara 2. Grup
Sultanı Öldürmek Ahmet Ümit       İstanbul 1. Grup
Sultanı Öldürmek Ahmet Ümit       İstanbul 4. Grup
Surnâme Aziz Nesin       Ankara 2. Grup Ocak 08
Suskunlar İhsan Oktay Anar       Ankara 3. Grup Mart 08
Suyun Öte Yanı Feride Çiçekoğlu       Antalya 1. Grup
Swann’ın Bir Aşkı Marcel Proust       Ankara 1. Grup Mayıs 10
Şairin Romanı Murathan Mungan       Ankara 2. Grup
Şarap Kadın Ulviye Alpay       İstanbul 1. Grup Ağustos 07 yazarın katılımıyla
Şarkını Söylediğin Zaman İnci Aral       İstanbul 1. Grup Mayıs 11 yazarın katılımıyla
Şarkını Söylediğin Zaman İnci Aral       İstanbul 4. Grup Mayıs 11 yazarın katılımıyla
Şato Franz Kafka       Ankara 1. Grup Ekim 10
Şato Franz Kafka       Ankara 2. Grup
Şehrin Aynaları Elif Şafak       İstanbul 2. Grup Şubat 09
Şehrin Aynaları Elif Şafak       İstanbul 3. Grup Mart 09
Şeytan Minareleri Hidayet Karakuş       İstanbul 1. Grup Kasım 11 yazarın katılımıyla
Şeytan Minareleri Hidayet Karakuş       İstanbul 4. Grup Kasım 11 yazarın katılımıyla
Şeytan Minareleri Hidayet Karakuş       İzmir 1. Grup
Şibumi Trevanian       Ankara 2. Grup
Şibumi Trevanian       İstanbul 2. Grup
Şu Dağın Ardı İran Meltem Vural       İzmir 1. Grup Nisan 10
Tanpınar Kitapları Ahmet Hamdi Tanpınar       Ankara 1. Grup
Tanrı Kent ve Yitik Şarkılar Jale Sancak       İstanbul 1. Grup Ocak 11 yazarın katılımıyla
Tanrı Kent ve Yitik Şarkılar Jale Sancak       İstanbul 4. Grup Ocak 11 yazarın katılımıyla
Tante Rosa Sevgi Soysal       Ankara 1. Grup
Tanyeri Horozları Bir Ada Hikayesi – 3 Yaşar Kemal       İstanbul 1. Grup Eylül 10
Tanyeri Horozları Bir Ada Hikayesi – 3 Yaşar Kemal       İstanbul 4. Grup Eylül 10
Tatar Çölü Dino Buzzati       Ankara 2. Grup Eylül 08
Tırtıl Yağmuru Yasemin Yazıcı       İstanbul 1. Grup Şubat 11 yazarın katılımıyla
Tırtıl Yağmuru Yasemin Yazıcı       İstanbul 4. Grup Şubat 11 yazarın katılımıyla
Toprak Acıkınca Erol Toy       İstanbul 1. Grup Kasım 12 yazarın katılımıyla
Toprak Acıkınca Erol Toy       İstanbul 4. Grup Kasım 12 yazarın katılımıyla
Tutunamayanlar Oğuz Atay       Ankara 1. Grup
Tutunamayanlar Oğuz Atay       İstanbul 1. Grup Eylül 07
Tütün İskelesi’nde Bir Köhne Vapur Selma Fındıklı       Antalya 1. Grup
Uçurtma Avcısı Khaled Hosseini       İstanbul 2. Grup Mart 09
Uçurtma Avcısı Khaled Hosseini       İstanbul 4. Grup Şubat 09
Uçurtma Avcısı Khaled Hosseini       İzmir 1. Grup Aralık 08
Udi Fatma Aliye Topuz       Ankara 1. Grup Aralık 09
Umut Ayşe Kulin       İzmir 1. Grup Nisan 09
Unutma Bahçesi Latife Tekin       Ankara 2. Grup
Utanmaz Adam Hüseyin Rahmi Gürpınar       Ankara 2. Grup Aralık 09
Üç Öykü Gustave Flaubert       Ankara 1. Grup Şubat 08
Vadideki Zambak Honoré de Balzac       Ankara 2. Grup
Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği Milan Kundera       Ankara 1. Grup
Ve Tarih Devam Ediyor Elsa Morante       Ankara 2. Grup Eylül 10
Ve Tarih Devam Ediyor Elsa Morante       İstanbul 1. Grup Mart 12
Ve Tarih Devam Ediyor Elsa Morante       İstanbul 4. Grup Mart 12
Veda Ayşe Kulin       İzmir 1. Grup Mart 09
Voltaire Micromegas Jorge Luis Borges       Ankara 1. Grup
Yaban Yakup Kadri Karaosmanoğlu       İstanbul 1. Grup Ağustos 09
Yaban Yakup Kadri Karaosmanoğlu       İstanbul 4. Grup Ağustos 09
Yalancı Tanıklar Kahvesi Vedat Türkali       İstanbul 4. Grup Nisan 10
Yalnızız Peyami Safa       Ankara 2. Grup Temmuz 10
Yanardağın Altında Malcolm Lowry       Ankara 2. Grup
Yarın Yarın Pınar Kür       İstanbul 1. Grup Ocak 12 yazarın katılımıyla
Yarın Yarın Pınar Kür       İstanbul 4. Grup Ocak 12 yazarın katılımıyla
Yaşam Ve Yazgı Vasili Grossman       İstanbul 1. Grup Şubat 13 çevirmenin katılımıyla
Yaşam Ve Yazgı Vasili Grossman       İstanbul 4. Grup Şubat 13 çevirmenin katılımıyla
Yaz Evi Mehmet Zaman Saçlıoğlu       İstanbul 1. Grup Eylül 11 yazarın katılımıyla
Yaz Evi Mehmet Zaman Saçlıoğlu       İstanbul 4. Grup Eylül 11 yazarın katılımıyla
Yedinci Gün İhsan Oktay Anar       Ankara 2. Grup
Yenişehir’de Bir Öğle Vakti Sevgi Soysal       Ankara 2. Grup
Yer Demir Gök Bakır Yaşar Kemal       Ankara 1. Grup
Yıldız Karayel Rıfat Ilgaz       İstanbul 1. Grup Haziran 09
Yıldız Karayel Rıfat Ilgaz       İstanbul 4. Grup Haziran 09
Yüzyıllık Yalnızlık Gabriel Garcia Marquez       Ankara 1. Grup
Zadig Voltaire       Ankara 1. Grup
Zâhir Paulo Coelho       İstanbul 1. Grup Aralık 07
Zeno’nun Bilinci Italo Svevo       Ankara 2. Grup
Zorunlu Eğitime Hayır Catherine Baker       Ankara 1. Grup Mayıs 09
Reklamlar

Bir Yorum Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s